Kakav let: Golman je spriječio Modrića da zabije čudesan gol glavom – video

•
  •
  •
  •

Nogometaši Real Madrida upisali su važnu pobjedu protiv Getafea na obnovljenom Santiago Bernebeu. Real je slavio 2:1, a najbolji igrač susreta bio je Luka Modrić.

Real je do pobjede došao iznimno teško, golom Judea Bellinghama u petoj minuti sudačke nadoknade. Mladom Englezu to je peti gol sezone pa vodi na ljestvici strijelaca Primere.

Prije toga je Getafe poveo pogotkom Borje Mayorala u 11. minuti, a Real je poravnao preko Joselua u 47. minuti, nakon sjajne akcije i ubačaja desnom nogom Luke Modrića.

Nezaustavljivi kapetan Vatrenih u toj utakmici je nosio i kapetansku traku madridskog velikana, a za svoju izvedbu je dobio najveću ocjenu na terenu, 7.8.

Modrić je na terenu proveo 76 minuta, upisao je 93% točnih dodavanja, a imao je dva udarca u okvir gola. Jedan je fantastično zaustavio golman Getafea.

Najbolji nogometaš svijeta iz 2018. na sjajan način je reagirao na jedan ubačaj u kazneni prostor Getafea. Modrić je doslovno poletio zrakom i snažnim udarcem glavom zaprijetio gostima, a David Soria je iščupao loptu iz mreže.

Da golman nije obranio bio bi to jedan od najljepših golova u Lukinoj karijeri.

D.M. /Foto: Guliver