Modrić: Primili smo gol zbog moje greške, moramo popraviti puno stvari

•
  •
  •
  •

Real Madrid spasio se poraza od Club Bruggea u Madridu, završilo je 2:2 nakon što su Belgijci vodili 2:0 na poluvremenu. Bila je to još jedna utakmica za zaborav u kojoj je Luka Modrić prvi put odigrao svih 90 minuta za Real ove sezone.

Gosti su poveli 2:0 u 39. minuti nakon velike pogreške Luke Modrića. Hrvatski kapetan priznao je grešku nakon utakmice:

“Nismo dobro otvorili utakmicu. Nakon dvije greške zabili su nam dva gola, a to je nešto što se ne smije događati. Napose ne u Ligi prvaka jer se to ovdje skupo plaća”, rekao je pa je dodao:

“Je li to nedostatak koncentracije? Ne znam, može biti. Drugi gol su nam zabili zbog moje greške, zbog mog netočnog dodavanja. Moramo popraviti puno stvari jer ne može ulaziti u gol sve što protivnici upute prema našim vratima.

Reagirali smo kao kolektiv u drugom poluvremenu i zabili za izjednačenje. Malo nam znači neriješeno na vlastitom terenu, ali pokazali smo karakter i borbenost.”

Modriću je ovo bio prvi put da je odigrao svih 90 minuta za Real ove sezone.