Pogledajte Modrićev efektan pogodak za gostujuću pobjedu Reala! – Maxportal

Pogledajte Modrićev efektan pogodak za gostujuću pobjedu Reala!

veljača 8, 2016 maxportal
Share Button

Luka Modrić zabio je sjajan pogodak za pobjedu Real Madrida na gostvanju kod Granade! Modrić se u strijelce upisao u 85. minuti kod rezultata 1:1. i tim golom donio pobjedu Realu

Povukao je loptu, a onda sa 20 metara neobranjivo poslao u gornji desni kut vratara Fernandeza. Luki je to deveti gol otkako je 2012. stigao u kraljevski klub.

Inače, Real je poveo u 30. minuti preko Benzeme da bi stvari na početak vratio El Arabiu 60. minuti. Luka je kumovao kod pogotka jer se zabio u suca nakon čega je Granada dobila loptu i postigla gol.

Luka je odigrao čitavu utakmicu, dok je Mateo Kovačić ušao u 78. minuti i dodao Modriću za pogodak.

Real nakon 23 kola sada ima 50 bodova, Atletico 51, dok je vodeća Barcelona skupila 54, ali ima i utakmicu manje…

M. R. Foto: realmadrid