Pogledajte Modrićev efektan pogodak za gostujuću pobjedu Reala!

•
  •
  •
  •

Luka Modrić zabio je sjajan pogodak za pobjedu Real Madrida na gostvanju kod Granade! Modrić se u strijelce upisao u 85. minuti kod rezultata 1:1. i tim golom donio pobjedu Realu

Povukao je loptu, a onda sa 20 metara neobranjivo poslao u gornji desni kut vratara Fernandeza. Luki je to deveti gol otkako je 2012. stigao u kraljevski klub.

Inače, Real je poveo u 30. minuti preko Benzeme da bi stvari na početak vratio El Arabiu 60. minuti. Luka je kumovao kod pogotka jer se zabio u suca nakon čega je Granada dobila loptu i postigla gol.

Luka je odigrao čitavu utakmicu, dok je Mateo Kovačić ušao u 78. minuti i dodao Modriću za pogodak.

Real nakon 23 kola sada ima 50 bodova, Atletico 51, dok je vodeća Barcelona skupila 54, ali ima i utakmicu manje…

M. R. Foto: realmadrid