Sportski direktor Seville: Ugasio sam TV kad je Rakitić pucao penal. Moja bolest, moja radost

•

Sevilla je remizirala protiv PSG-a (2:2) u prijateljskoj utakmici, a sportski direktor španjolskog kluba Monchi je objavom na Twitteru objasnio s kakvom je strašću gledao i ovaj susret.

Andalužani su poveli golom Rakitića iz penala u 40. minuti, a PSG je izjednačio u 48. minuti preko Icardija. Potom je Oscar u 63. minuti zabio za novu prednost Seville, a u 86. minuti konačnih 2:2 postavio je Nagera.

Monchi je toliko strastveno gledao utakmicu da je ugasio TV kad je Rakitić pucao penal, dok je Oscarov gol slavio kao onaj u finalu Europa lige prošle godine kada je španjolski klub u Kölnu autogolom Lukakua, koji je stigao nakon udarca Diega Carlosa, pobijedio Inter rezultatom 3:2.

“Ugasiti TV kada Rakitić treba izvesti penal i pjevati nakon Oscarovog gola kao poslije onog koji je zabio Diego Carlos u Kölnu… Moja bolest, moj otrov. Nadam se da nikada neće proći i da nikada neću pronaći lijek”, napisao je Monchi.

Bivši golman Seville je jedan od najpoznatijih sportskih direktora na svijetu, a taj posao je dvije godine obavljao i u Romi.

Megy M. /Foto: Jose Luis Contreras/Guliver Image