Veliki povratak najskupljeg braničkog para: Ove slike i Ronaldo je objavio na svom profilu

•
  •
  •
  •

VIŠE od 90 minuta Paris Saint-Germain igrao je s igračem manje, Zlatan Ibrahimović isključen je u 31. minuti, a uspjeli su napraviti pothvat nad pothvatima. Dvaput su gubili od Chelsea u osmini finala Lige prvaka, ali su, zahvaljujući pogotku više u gostima, prošli dalje.

silva_luiz_plac_getty[1]

Suze nakon debakla protiv Njemačke na Svjetskom prvenstvu

Chelsea je na Stamford Bridgeu imao sve u svojim rukama. Nakon što je u prvoj utakmici u Parizu izvukao povoljnih 1:1, i neopravdano isključenje Zlatan Ibrahimoviću u 31. minuti,  vodstvo 1:0 u 81. minuti, ali nisu uspjeli sačuvati prednost.

Pet minuta kasnije je bivši član Chelseaja David Luiz donio izjednačenje i produžetke PSG-u.

U dodatnom su vremenu domaći opet došli do prednosti nakon što je Thiago Silva igrao rukom u svome šesnaestercu, a Eden Hazard zabio s bijele točke.

Iako je u tom trenutku bio tragičar, Thiago se u 114. minuti prometnuo u junaka dvoboja nakon što je nadvisio sve i glavom zabio za konačnih 2:2.brazilski dječaci 11

Luiz i Thiago su tako u srijedu bili ‘glavne face’, a društvene je mreže nakon toga preplavila fotografija na kojoj su dvojica malih Brazilaca koji neodoljivo podsjećaju na nogometne legende. Uspoređuju ih s fotografijom brazilskog  braničkog para i suza nakon poraza od Njemačke na Svjetskom prvenstvu.

Fotografiju su prenijele i brojne slave osobe, među kojima i nekadašnji najbolji svjetski nogometaš, Brazilac Ronaldo.