OGLASIO SE MARADONA: Nisam se srušio, nisam u bolnici, samo me malo boli vrat

•
  •
  •
  •

Maradona je na utakmici Argentine i Nigerije (2:1) u zadnjem kolu skupine D na SP-u priredio je još jedan show, a na društvenim mrežama pojavio se video  kako se srušio u VIP loži

Tijekom utakmice Maradona je vrlo strastveno navijao, pa čak i vrlo bezobrazno u nekim trenucima, no djelovao je kao da u njemu ima nekih opijata. To se najbolje vidi na njegovom izrazu lica kada slavi prvi pogodak Messija ili u poluvremenu kada se jedva drži za ogradu, a netko ga snima sa strane.

U loži je razvio transparent s vlastitim likom, pa odradio “seksi ples” s Nigerijkom, čime je raspalio brojne obožavatelje iznad kojih je likovao u Isusovoj pozi.

Zatim je divljao, pa još luđe reagirao na Messijev gol za 1:0, da bi izjednačenje Nigerije i njega spustilo kao i nogometaše Argentine te je zaspao poput bebe!

Dramatični gol Argentine za pobjedu i provlačenje kroz skupinu četiri minute prije kraja, Maradona je proslavio novom provalom euforije: pokazivanjem srednjih prstiju cijelom svijetu.

Nakon što je Argentina jedva trijumfirala, ošamućen se srušio i gotovo onesvijestio pa su ga članovi njegove svite iznijeli iz lože, a reporteri sa stadiona javili su da je odvezen u bolnicu.

Nakon  burne večeri Maradona se o štovateljima obratio na Facebooku gdje ga prati gotovo devet milijuna fanova koji su bilio zabrinuti za njegovo zdravlje.

“Želim svima poručiti da sam dobro i da nisam, niti sam bio, odveden u bolnicu. Na poluvremenu utakmice protiv Nigerije jako me bolio vrat i pao mi je tlak. Pregledao me doktor koji mi je preporučio da odem s utakmice, ali želio sam ostati jer smo riskirali sve. Kako sam mogao otići? Šaljem poljubac svima, hvala vam na potpori.”

Megy Matičić/Foto:Facebook