NAJGORI ŽIVI ZID SVIH VREMENA: Golman iz Tuzle postao internetski hit!

•
  •
  •
  •

Vratar Slobode iz Tuzle Azir Muminović prošli je vikend svima pokazao kako ne traba postavljati živi zid.

Nogometaši Slobode pred svojim navijačima su poraženi od Zrinjskog s 0-2, a gosti su do vodstva došli u 27. minuti kada je Miloš Filipović pogodio iz slobodnog udarca. Filipović je pritom vješto iskoristio Muminovićevo očajno postavljanje živog zida.

Nesretni je vratar rasporedio igrače po sredini gola, a ne u jedan od kutova, a onda je sam stao točno iza njih tako da uopće nije vidio loptu ni izvođača. Filipoviću je nakon toga preostalo samo da iskoristi preveliki ostavljeni prostor i mirno plasira loptu u mrežu.

Muminović se na kraju morao braniti od napada da je namjerno pustio gol. Na pitanje je li pustio gol vratar Tuzle  odgovara:

“Nikada nikome ne bih pustio gol. Na kraju krajeva imao sam još nekoliko dobrih intervencija u nastavku”, prenosi Muminovićevu izjavu SportSport.ba.