Večer ludih golova u Ligi prvaka; pogledajte Rakitićevo remek-djelo!

•
  •
  •
  •

Ove su srijede igrane utakmice 2. kola Lige prvaka u skupinama A, B, C i D. U derbiju večeri, Napoli je tek u 90. minuti zabio Liverpoolu za pobjedu 1:0, Barcelona se sjajnom predstavom protiv Tottetnhama vratila na pobjedničke staze.

Crvena zvezda u Parizu doživjela najteži eurospki poraz u klupskoj povijesti.

Sjajne smo golove vidjeli u dvobojima Lige prvaka igranih u srijedu. Večer je spektakularnim slobodnjakom otvorio Neymar.

Na kraju je u pobjedi 6:1 Brazilac zabio još dva gola. S time da je i njegov treći gol zaslužio naklon.Beogradski su kroničari nakon debakla 1:6 konstatirali da je to najteži europski poraz Crvene zvezde.

Nakon nešto lošijih rezultata u prvenstvu, igrači Barcelone pobjedama su se vratili na Wembleyju. Prvo je Coutinho zabio lijep pogodak, ali nešto kasnije oduševio je hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić. Kad već nije zabio Hugu Llorisu u finala svjetskog prvenstva, onda je to učinio sada.

S utakmice Tottenhama i Barcelone pamtit ćemo i pogodak Argentinca Erika Lamele, kojim je Tottenham smanjio na 2:3.

Prekrasne golove vidjeli smo i na utakmici PSV-a i Intera. Prvo je za PSV sjajnim udarcem s ruba 16-erca poentirao Paulino Rosario.

Samo 15-ta minuta kasnije jednako atraktivnim golom izjednačio je Radja Nainggolan.

G.M: /Foto:epa