•
  •
  •
  •

Dinamo i Ferencvaros jučer su u Maksimiru odigrali 1:1 u prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka a nakon utakmice razgovaralo se o tome je li lopta punim obujmom prešla gol-crtu.

Dinamo je postigao sjajan gol nakon majstorije Olma u sedmoj minuti, a gosti izjednačili u 60. minuti.  Livaković je čudesno obranio prvi pokušaj, a onda je Siger uspio loptu uputiti u Dinamova vrata.

Perić je uspio zaustaviti loptu, no pomoćni sudac je pokazao da je ipak prešla crtu i da je Ferencvaros izjednačio.

U prijenosu nije bilo moguće utvrditi je li lopta cijelim obujmom prešla gol-crtu i je li Dinamo oštećen.

Ekipa Hrvatske nogometne televizije je uz pomoć 3D tehnologije analizirala je taj trenutak i utvrdili da je lopta zaista prešla crtu i da je poljski sudac Pawel Raczkowski ispravno odlučio kad je priznao gol.

Megy M. /Foto:screenshot