To mora da je ljubav: Stotine navijača, oko ponoći na -10, dočekali igrače Osijeka

•
  •
  •
  •

Osijek je sinoć u derbiju 21. kola HNL-a u Maksimiru izgubio od Dinama 1:0 čime su mu Modri pobjegli na tri boda prednosti. Zagrepčani su slavili golom Mislava Oršića, a igrač utakmice je vratar Dinama Dominik Livaković.

Dinamo je dominirao u prvom poluvremenu, Osijek bio ravnopravan u drugom. Zadnjih 13 minuta plus 10 minuta sudačke nadoknade Osijek je igrao s igračem više, ali su čvrsti blok Dinama i sjajni Dominik Livaković sačuvali vodstvo.

Momčad Nenada Bjelice je po odlasku u Zagreb dobila lijepi ispraćaj navijača koji su je na autocesti ispratile u Zagreb uz pjesmu, zastave i veliku podršku.

Iako je Osijek izgubio, stotine navijača opet su izašle na ulicu kako bi pozdravile trenera i igrače po povratku u njihov grad. Njih nekoliko stotina izašlo je oko ponoći pred stadion, a nije ih moglo spriječiti ni deset stupnjeva ispod nule koliko je u to vrijeme bilo u Osijeku.

Među navijačima je bilo i onih najmlađih koji su nosili zastave, a klupski autobus dočekali su pjesmom i bakljama.

“Idemo dalje ljudi, jedan poraz nikoga nije ubio.. Slijedi Rijeka, pa Gorica pa ponovno Rijeka (Kup)”

“Liježeš u krevet nakon ovog svega.. Izgubili smo da.. Al više od stotinu navijača je u ponoć na temperaturi -9 stupnjeva u doba pandemije nakon poraza došlo dočekati i pozdraviti igrače.

Vidiš djecu koja nose zastave, čuješ i sudjeluješ konačno u tom navijanju.. Nakon toliko mjeseci.. I shvatiš.. Nije sve u jebenom rezultatu.. 1:0 nije najbitnije.. Najbitnije je ovo što si upravo proživio..”

Liježeš u krevet nakon ovog svega .. Izgubili smo da .. Al više od stotinu navijača je u ponoću na temperaturi -9 stupnjeva …

Objavljuje Bijelo-plava birtija u & nbsp; Subota, 13. veljače 2021. </ blockquote>