•
  •
  •
  •

Paris Saint-Germain je u 6. kolu francuske Ligue 1 s 2:1 pobijedio Lyon i došao do šeste pobjede kojom je sačuvao 100 postotni učinak. Pogotke su zabili Lucas Paqueta za Lyon te Neymar i Mauro Icardi za PSG

Ponovo su, baš kao i protiv Club Bruggea u Ligi prvaka, utakmicu od prve minute počeli Lionel Messi, Neymar i Kylian Mbappe, ali oni nisu uspjeli slomiti Lyon. Pogodak za pobjedu pao je u 94. minuti, a zabio ga je Mauro Icardi, koji je ušao kao džoker s klupe.

Messi nije ni završio susret, Pochettino ga je izvadio u 76. minuti utakmice kako bi na teren poslao Achrafa Hakimija, a to se Argentincu nikako nije svidjelo.

Bivši igrač Barcelone gestama je negodovao prilikom izlaska s terena, a onda je uz sve to odbio dati ruku Pochettinu koji ga je čekao pred klupom kao i sve igrače.

► REAKCIJU MESSIJA MOŽETE POGLEDATI OVDJE

Messiju se vjerojatno nije svidjelo što ga se mijenja, na to nije navikao u Barceloni, a za pretpostaviti je da mu se nije svidjelo ni to što je Neymar pucao kazneni udarac deset minuta ranije. To je u Barceloni također bila Messijeva zadaća.

R.I. /Foto: screenshot